Zadzwoń:

22 753-04-04

Wysoki kontrast

Negatywny kontrast

Lekki kontrast

Skala szarości

e-wyniki badań

Rehabilitacja

Rejestracja on-lineZAREJESTRUJ SIĘ

Skierowanie do poradni rehabilitacyjnej oraz na zabiegi fizjoterapeutyczne może wystawić każdy lekarz ubezpieczenia zdrowotnego.

Skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne jest ważne 30 dni od daty wystawienia.W tym czasie skierowanie musi zostać zarejestrowane w miejscu udzielania świadczeń, bez względu na to, kiedy rozpocznie się rehabilitacja.

Pracownię Fizjoterapii tworzy zespół fizjoterapeutów:

 mgr Agnieszka Redlich - Kierownik Pracowni Fizjoterapii

mgr Ewa Klimczak - Specjalista I o

mgr Karolina Ambicka

mgr Łukasz Celej

 


Realizujemy świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia
Aby skorzystać z usług naszej przychodni bezpłatnie, należy przedstawić aktualne ubezpieczenie zdrowotne.
Posiadamy certyfikat ISO 9001-2015, oznacza to, że wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością w zakresie świadczonych usług medycznych.
Legitymujemy się Certyfikatem Akredytacyjnym wydanym przez Ministra Zdrowia w dniu 11 sierpnia 2021 r. , potwierdzającym spełnienie standardów akredytacyjnych dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej w zakresie działalności przychodni RES MED. 40 w Michałowicach

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.