Zadzwoń:

22 753-04-04

Wysoki kontrast

Negatywny kontrast

Lekki kontrast

Skala szarości

e-wyniki badań

O przychodni

Rejestracja on-lineZAREJESTRUJ SIĘ

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RES-MED 40  to przychodnia przyjazna dla
każdego pacjenta, która funkcjonuje od 2001 roku.

Świadczymy profesjonalne usługi medyczne w zakresie:

  • podstawowej opieki zdrowotnej ,
  • specjalistycznej opieki ginekologicznej,
  • rehabilitacji leczniczej,

w ramach umów, podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Umożliwiamy naszym pacjentom korzystanie z płatnych porad specjalistów:  kardiologa, dietetyka. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, stale doskonalącą swą wiedzę. Rejestrujemy pacjentów osobiście, telefonicznie i on-line.

Poza leczeniem realizujemy profilaktyczne programy zdrowotne, inicjowane przez NFZ oraz akcje  Promocji Zdrowia, przy współpracy z  firmami, obecnymi na rynku medycznym.
Legitymujemy się certyfikatem  ISO 9001, co oznacza że wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością w zakresie świadczonych usług medycznych.

W sierpniu 2021 r. otrzymaliśmy Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia , potwierdzający spełnienie standardów akredytacyjnych dla podstawowej opieki zdrowotnej, w zakresie działalności przychodni RES MED 40  w Michałowicach.

Misją NZOZ RES-MED 40 jest pomoc pacjentom w podtrzymaniu i przywróceniu zdrowia poprzez świadczenie najwyższej jakości usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, profesjonalne działania profilaktyczne oraz szeroki zakres usług rehabilitacji leczniczej.
NZOZ RES-MED 40 to komfort leczenia w zasięgu ręki!

 


Realizujemy świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia
Aby skorzystać z usług naszej przychodni bezpłatnie, należy przedstawić aktualne ubezpieczenie zdrowotne.
Posiadamy certyfikat ISO 9001-2015, oznacza to, że wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością w zakresie świadczonych usług medycznych.
Legitymujemy się Certyfikatem Akredytacyjnym wydanym przez Ministra Zdrowia w dniu 11 sierpnia 2021 r. , potwierdzającym spełnienie standardów akredytacyjnych dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej w zakresie działalności przychodni RES MED. 40 w Michałowicach

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.